"Bank BTB" bütün növ ödəniş kartları üzrə tarifləri endirdi
Bank “BTB” ASC bütün növ Ödəniş kartları üzrə qiymətlərini 40%-dək endirib. VİSA və ya MasterCard ödəniş kartlarının növündən aslı olmayaraq müştərilərə daha sərfəli qiymətlərlə təqdim ediləcək.
12, 24 və ya 36 ay müddətinə və AZN/USD/EUR valyutalarında təklif olunan Classic, Gold və ya Platinum kartlarının qiyməti növündən və müddətindən asılı olaraq 15-50 AZN arasında dəyişir. Ödəniş kartları üzrə tariflərlə Bank BTB-nin saytında bu link (https://www.btb.az/az/cards) vasitəsilə ətraflı tanış ola bilərsiniz.
Bundan əlavə qeyd etmək lazımdır ki, əmək haqqı statuslu kartların da qiymətləri endirilib.
Əlavə olaraq, Bank BTB-nin ödəniş kartları universal ödəniş vasitəsi kimi günün 24 saatı, həftənin 7 günü həm ölkə daxilində həm də dünyanın istənilən nöqtəsində POS-terminal vasitəsilə və ya onlayn ödəniş etmək imkanı verir.
Ödəniş kartlarının üstünlükləri bununla yekunlaşmır. Bank BTB-nin ödəniş kartlarının təqdim etdiyi "Card-to-Card", "Cash by code", "SMS Notification", "PIN Change", "3D Secure", “İnternet Banking” və “Mobil Banking” xidmətləri kart sahiblərinin işini asanlaşdırır.
Yenilənmiş şərtlərlə ödəniş kartı əldə etmək istəyən müştərilər Bank BTB-nin istənilən filial və şöbəsinə müraciət edə bilərlər.