TuranBank müştərilərinə Black Edition premium kartını təklif edir
(®) MasterCard İnternational beynəlxalq ödəniş sisteminin tərəfdaşı olan TuranBank yeni kart məhsulunu təqdim edir.
Mastercard World Black Edition özündə eksklüzivlik və nüfuzu ehtiva edən unikal bank məhsuludur. Kartın özəlliyi ondadır ki, kart sahibləri dünyanın istənilən nöqtəsində müxtəlif xidmət və təkliflərdən 24 saat ərzində yararlana bilirlər. Xidmətlərdən biri Mastercard Concierge xidmətidir ki, biznes və digər məqsədlərlə edilən səyahətlərin istiqamətləri ilə bağlı məlumat və məsləhətlər, şəhər bələdçiləri, pasport və viza tələbləri haqqında məlumatlar verir.
Bundan əlavə premium kart istifadəçiləri “Lounge Key” xidməti sayəsində Azərbaycanda və ölkədən kənarda fəaliyyət göstərən hava limanlarının VIP gözləmə zallarından istifadə edə bilirlər. Və nəhayət, səyahət xərclərinin hamısını Mastercard World Black Edition kartı ilə həyata keçirdikdə kart sahibləri “Səyahət sığortası” xidmətindən də yararlana biləcəklər.