“West Product Marketing” şirkəti Türkiyəyə 500 000 lirə yardım etdi
“Vest Produkt Marketinq” MMC tərəfindən qardaş Türkiyədə baş verən zəlzələdən təsirlənən insanlara yardım etmək məqsədilə AFAD rəsmi hesabına 500000 TL dəyərməbləğində yardım edilib.Azərbaycan vətəndaşlarının və şirkətlərinin qardaş Türkiyədə baş vermiş zəlzələnin nəticələrinin aradan qaldırılmasına dəstəyi davam edir.
Azərbaycanın “West Product Marketing” MMC şirkəti də Türkiyənin Daxili İşlər Nazirliyinin Təbii Fəlakət və Fövqəladə Hallar Agentliyinin (AFAD) rəsmi fonduna 500.000 TL məbləğində ianə edib.
"Qardaş ölkə Türkiyədə baş verən dağıdıcı zəlzələ xəbərini dərin kədər hissi ilə qarşıladıq. Şirkətimiz adından zəlzələdə həlak olanlara Allahdan rəhmət, yaralılara şəfa diləyirik. Dar gündə dosta yardım borcumuzdur. Tezliklə baş verən hadisənin nəticələrinin aradan qaldırılmasına və insanların normal həyatlarına davam etməsinə ümid edirik", - Şirkətdən bildirilib.
Qeyd edək ki, "West Product Marketing" şirkəti ölkəyə əsasən kərə yağı, duru yağ, pendir, düyü markalarının (Westgold, Golden Crown, Gerda, Korovushka, Ashrafi və Sun Palermo və s.) idxalını və distribusiyasını həyata keçirir.