“Konnekt” “Digitürk”ü Azərbaycana gətirdi!
“Konnekt”: beIN Sports Süperliq həyəcanını bizimlə yaşayın!“Konnekt” QSC Türkiyənin rəqəmsal televiziya yayım platformasında liderlik edən“Digitürk beIN Media Group” ilə əməkdaşlıq müqaviləsi imzalayaraq, beIn Sports Süperliqfutbol oyunlarının və “Digitürk” platformasında yayımlanan bütün kanalların Azərbaycan ərazisində eksklüziv yayım hüququnu əldə etmişdir.
Bu barədə Marja-ya “Konnekt” QSC-dən bildirilib.
Qeyd edilib ki, artıq, Respublikamızın istənilən bölgəsindən istər hüquqi, istərsə də fərdi ünvanlara yüksək keyfiyyətli “Digitürk-Konnekt TV” HD rəqəmsal yayım paketlərini sifariş etmək mümkün olacaq.
"Konnekt TV “Digitürk beIN Media Group” ilə dünyanı evinizə gətirir. Sizdə “Konnekt” ailəsinə qoşulun və evdəki hər kəsə uyğun olaraq seçilmiş yayım paketlərindən və HD yayım keyfiyyətindən yararlanaraq “Digitürk-Konnekt TV” ilə xəyallarınıza toxunun!
Əsas prioritet istiqaməti Müştəri məmnuniyyəti olan “Konnekt” QSC 7/24 Sizin xidmətinizdədir", - “Konnekt”in məlumatında bildirilir.