“PAŞA Bank” Müasir Təhsil Kompleksi ilə əməkdaşlıq müqaviləsi imzalayıb
Ölkənin aparıcı korporativ maliyyə institutu “PAŞA Bank” Heydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi ilə əməkdaşlıq müqaviləsinə imza atmışdır. Yeni əməkdaşlığa əsasən artıq “PAŞA Bank Miles&Smiles” müştəriləri Müasir Təhsil Kompleksində təhsil haqqı ödənişlərindən əlavə 1 mil qazanacaqlar.
Belə ki, “PAŞA Bank” və “Türk Hava Yolları”nın eksklüziv olaraq təqdim etdiyi “PAŞA Bank Miles&Smiles” kartı ilə müştərilər ticarət və xidmət obyektlərində nağdsız ödənişlər edərək mil qazanmaq və toplanan milləri “Star Alliance”a üzv 26 aviaşirkətin (“THY”, “Lufthansa, “LOT” və s.) biletinə çevirmək imkanı əldə edir.
Bundan başqa, kartın geniş partnyor şəbəkəsindən “PAŞA Bank Miles&Smiles” kartı ilə ödəniş zamanı əlavə millər qazanmaq şansı da mövcuddur. Həmçinin, “PAŞA Bank Miles&Smiles” kartı ilə otel rezervasiyası, avtomobil icarəsi, istirahət və alış-veriş ödənişləri zamanı müxtəlif endirimlərdən faydalanmaq imkanı da təqdim olunur.