“Layihələrin idarə edilməsi” təlimi - Qeydiyyat başladı
Maliyyə Bazarı üzrə Təlim və Maarifləndirmə Mərkəzində “Layihələrin idarə edilməsi” təlimi üzrə qeydiyyatına START verildi!
Maliyyə Bazarı üzrə Təlim və Maarifləndirmə Mərkəzi Azərbaycan Respublikasının Maliyyə Bazarlarına Nəzarət Palatası nəzdində fəaliyyət göstərir. Mərkəzimiz qabaqcıl yerli və beynəlxalq praktikanı əks etdirən təlim xidmətləri təklif edir. Təlimlərimiz maliyyə bazarı mütəxəssislərinin peşəkar inkişafı və ictimaiyyətin ümumi maarifləndirilməsini özünə məqsəd seçib.
Bu kursda siz layihələrin idarə edilməsinin əsaslarını, təşkilat daxilində sahənizlə bağlı kiçik və orta layihələri idarə etməyi öyrənəcəksiniz. Layihələr daxilində problemlərin müəyyənləşdirilməsi, nəzarət sisteminin qurulması, tədbirlərin planlaşdırılması və ümumi çətinliklərdən kənarlaşma yolları təlimdə ətraflı müzakirə olunacaq. Siz həmçinin layihələrə məxsus olan uğur amillərini və gizli riskləri aşkara çıxarmaqla, kiçik və orta ölçülü layihələri uğurlu idarə etmək üçün tələb olunan strategiyaları və texnikaları mənimsəyəcəksiniz.
Təlimin ümumi qiyməti: 335 AZN
Təlimin müddəti: 20 saat Qrup şəklində müraciət edən iştirakçılara endirimlər təklif olunur.
Təlimçi: Ramiz Məmmədli http://www.fmtc.az/az/telimciler/22
Təlim haqqında ətraflı məlumat əldə etmək və həmçinin qeydiyyatdan keçmək üçün aşağıdakı linkdən istifadə edə bilərsiniz : http://www.fmtc.az/az/lahiyelerin-idare-edilmesi
Yekunda təlim iştirakçıları sertifikatla təltif olunacaq!
Təlimlə bağlı hər hansı bir sual yarandıqda bizimlə əlaqə saxlayın: Telefon: (+994)12 498 16 77 Mobil: (+994)51 498 16 77 Email: [email protected] Veb səhifə: www.fmtc.az