Daha bir şirkət İSO 9001:2015 sertifikatı ilə təltif olundu!
2017-ci ildən fəaliyyət göstərən, qısa müddətdə uzun uğur yolu qət etməyi bacaran, MyShops şirkəti də Keyfiyyətin İdarəedilməsi Sertifikati (İSO) ilə təltif olunub.ISO 9001 dünyada ən populyar standartdır, onun əsasında daha bir sertifikatlaşdırma imkanı olan bir təşkilatda keyfiyyət idarəetmə sistemi (QMS) yaradılır.
ISO 9001 ISO 9000 seriyalı standartların bir hissəsidir – bunlar təşkilatlar və müəssisələr üçün keyfiyyət idarəetmə sisteminə tələbləri təsvir edən beynəlxalq standartlardır.
Beynəlxalq Standartlaşdırma Təşkilatı, ISO (İnq. International Organization for Standardization, ISO; French Organization internationale de normalization, ISO) standartlar istehsal edən beynəlxalq təşkilatdır.
Beynəlxalq Standartlaşdırma Təşkilatı 1946-cı ildə iki təşkilata əsaslanan iyirmi beş milli standart təşkilatı tərəfindən yaradılmışdır: ISA (Milli Standartlaşdırma Assosiasiyalarının Beynəlxalq Federasiyası), 1926-cı ildə Nyu-Yorkda yaradılmış (1942-ci ildə ləğv edilmişdir) və UNSCC (Birləşmiş Millətlər Təşkilatının Standartları Əlaqələndiricisi). Komitə, 1944-cü ildə yaradılmışdır. Əslində onun işi 1947-ci ildə başlamışdır. SSRİ qurumun yaradıcılarından biri, rəhbər orqanlarının daimi üzvü, iki dəfə Dövlət Standartının nümayəndəsi təşkilatın sədri seçilib. Rusiya SSRİ-nin hüquqi varisi kimi İSO-ya üzv oldu. 23 sentyabr 2005-ci ildə Rusiya İSO Şurasına qoşuldu.
2017-ci ildən fəaliyyət göstərən, qısa müddətdə uzun uğur yolu qət etməyi bacaran, MyShops Şirkəti də Keyfiyyətin İdarəedilməsi Sertifikati (İSO) ilə təltif olunub.
(Linkə keçid edərək yoxlaya bilərsiniz: https://www.otabuglobal.com/certified-clients)
MyShops – Azərbaycanda elektronika və məişət texnikası satışı üzrə fəaliyyət göstərən mağaza şəbəkələrindən biridir. Şirkət rəqiblərinə nisbətən gnc olsa da, hər zaman ön sıralarda olmağı bacarır. Belə ki, bu şirkətin digərlərindən üstünlüyü orijinal məhsulların müştərilərə sərfəli şərtlər ilə təqdim olunmasıdır.
Qeyd edək ki, MyShops şirkəti Apple şirkətinin ölkədəki ilk rəsmi tərəfdaşı olmuşdur. Və bir sıra tanınmış brendlər ilə də tərəfdaşlıq edir.
Şirkətin ən son səs – küyə sahib olan kreativ yanaşmalarından biri də "Sehirli Cin" olmuşdur. Belə ki, havada qalmış görüntüsü ilə diqqət çəkən "Cin", hər kəsə 100 AZN-ə iPhone 13 (128 GB) fürsəti təklif edir. Və bu fürsət bütün Ramazan Bayramı boyunca davam edəcək.