Tam təmirli mənzilləri faizsiz kreditlə almağa tələsin!
Bakı, Xırdalan və Sumqayıt şəhərlərində mənzil tikintisilə məşğul olan “Kristal Abşeron” şirkətinin satış şərtlərində dəyişiklik olub.
Şirkətdən verilən məlumata görə, hal-hazırda mənzillər 30% ilkin ödənişli, 3 illik faizsiz manat kreditilə təklif olunur.
“Kristal Abşeron” şirkəti mənzilləri tam təmirli təhvil verir. Təmirə Belarusiya istehsalı mənzilin daxili qapıları, Türkiyə istehsalı giriş qapısı, Alman texnologiyası ilə istehsal olunmuş plastik qapı və pəncərələr, İtaliya istehsalı oboylar, Türkiyənin E.C.A. firmasının istehsalı hamam aksesuarları, İspaniya istehsalı kafel - metlax, parket döşəmə (palıd ), istilik radiatorları və s. daxildir.
“Kristal Abşeron”un layihələrində tikinti tam sürətiylə davam etməkdədir.
“Kristal Abşeron”un satış ofislərinə yaxınlaşın, sizə uyğun tam təmirli mənzili seçin, faizsiz manatla kredit şərtləri ilə əldə etməyə tələsin! Rahat mənzillər rahat şərtlərlə!
Ətraflı: *6363 (şəhər nömrələrindən zəng pulsuzdur)