Avroviziya mahnı müsabiqəsini canlı izləmək imkanı!
Expressbank-ın Visa kartları ilə dünyanın ən məşhur televiziya müsabiqələrindən biri olan Avroviziya Mahnı Müsabiqəsininin yarımfinalını canlı izləmək üçün Kiyev şəhərinə VİP səfər hədiyyə qazana bilərsiz.
Bunun üçün sadəcə bankın Visa ödəniş kartları ilə respublika ərazisində və ya xaricdə istənilən ticari-xidmət müəssisəsində, həmçinin İnternet şəbəkəsində məhsullar və ya xidmətlər üzrə istənilən məbləğdə nağdsız əməliyyat aparmaq və tranzaksiyanı www.visa.com.az saytında onlayn qeydiyyatdan keçirtmək yetərlidir.
Lotereya 6 mart - 20 aprel 2017 tarixlərində Expressbank-ın istənilən Visa kartı ilə ödəniş edən müştərilər arasında keçirilir. Lotereyanın şərtlərinə əsasən 5 iştirakçı VIP səfər qazana biləcək.
Qeyd edək ki, Expressbank-ın plastik kartlarına sahib olmaq istəyən müştərilər Visa Electron kartlarını 6 AZN, Visa Classic kartlarını isə 8 AZN-ə əldə edə bilərlər. Həmçinin hesaba minimum 400 AZN ilkin mədaxil etməklə Visa Gold, 800 AZN ilkin mədaxil ilə isə Visa Platinum kartlarını pulsuz sifariş etmək mümkündür. Həmin vəsaiti heç bir komissiya olmadan nağdlaşdıra və ya ExpressClub layihəsi çərçivəsində ölkədaxili POS-terminallarda ödəməklə xərclərinizi gəlirə çevirə bilərsiniz.