Expressbank uşaqlara Ramazan bayramı sevinci yaşatdı
Korporativ sosial məsuliyyət siyasətində hər zaman fəal olan Expressbank 04 iyun 2019 -cu ildə “Xoşbəxt gələcəyimiz naminə” adlı layihə çərçivəsində daha bir xeyriyyə tədbirini reallaşdırdı.
Ramazan bayramı münasibəti ilə bank əməkdaşları İdarə Heyətinin Sədri İlham Həbibullayev ilə birlikdə Təhsil nazirliyinin nəzdində fəaliyyət göstərən Sumqayıt şəhər inteqrasiya təlimli internat tipli gimnaziyanın özəl uşaqlarına bol əyləncəli gün təşkil etdilər. 70 - dən çox uşağı qonaq qəbul edən bank əməkdaşları balacalarla birlikdə onlar üçün təşkil edilən şou proqramda əyləndilər. Daha sonra Expressbank əməkdaşları balaca dostlar üçün bu özəl günün xatirəsi olaraq onların hər birinə hədiyyələr payladı.
Expressbank-ın korporativ sosial məsuliyyət fəaliyyəti çərçivəsində daha bir xeyriyyə tədbiri Mingəçevir şəhərində reallaşdı. Mingəçevir Uşaq Nevroloji Sanatoriyasında sağlamlıq imkanı məhdud və kimsəsiz 22 uşaq üçün əyləncəli saatlar təşkil edilib və hədiyyələr verilib.
Expressbank-ın uzun illərdir fəaliyyət göstərən “Xoşbəxt gələcəyimiz naminə” adlı layihəsinin məqsədi ölkənin gələcəyi olan uşaqların, gənclərin maarifləndirilməsinə, daha faydalı vətəndaş kimi yetişməsinə və hərtərəfli inkişafına dəstək olmaqdır.