"Layihələrin İdarə Edilməsi" təliminə start verib
Maliyyə Bazarı üzrə Təlim və Maarifləndirmə Mərkəzi 18 fevral 2017-ci il tarixində artıq 3-cü dəfə "Layihələrin İdarə Edilməsi" təliminə start verib.
Təlim zamanı layihələr daxilində problemlərin müəyyənləşdirilməsi, nəzarət sisteminin qurulması, tədbirlərin planlaşdırılması və ümumi çətinliklərdən kənarlaşma yolları ətraflı müzakirə olunur. Tədris müddətində iştirakçılar strukturlaşdırılmış praktiki çalışmalarda (workshops) iştirak edir və beləliklə simulyasiya olunan layihə planlarını hazırlayıb icra edirlər.
Təlim materialları sahəyə məxsus ən müasir biliklərə, xüsusilə Layihənin İdarə Edilməsi İnstitunun (Project Managment İnstitute's (PMI)) yanaşmasına əsaslanır.
Dərslər hər həftənin şənbə və bazar günləri 14:30 - 19:30 saatlarında keçirilir.
Aşağıda təqdim edilən linkdən istifadə etməklə təlim haqqında ətraflı məlumat əldə edə və həmçinin onlayn qeydiyyatdan (“Kursa qeydiyyat” bölümündən) keçə bilərsiniz: http://cmtc.gov.az/az/lahiyelerin-idare-edilmesi
Kursa qatılan iştirakçılara bizə etibar etdikləri üçün təşəkkürümüzü bildirir, dərslərində və gələcək iş həyatlarında uğurlar arzulayırıq!