Təlimin müddəti(saat): 30 saat
Təlimin ümumi qiyməti – 270 AZN
* Sayı birdən çox korporativ müştərilər və tələbələr üçün xüsusi endirimlər mövcuddur.
Təlimçi: Şaban Abdullayev
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində vergi və vergitutma ixtisası üzrə bakalavr, Azərbaycan Kooperasiya Universitetində isə vergi və vergitutma ixtisası üzrə magistr dərəcəsi almışdır. Hazırda Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Dövlət İdarəçilik Akademiyasında “Dövlət və bələdiyyə idarəetməsi” ixtisası üzrə ikinci magistr təhsili alır. Vergi və gömrük sahəsində 10 ilədək iş təcrübəsinə malikdir. İndiyədək Azərbaycan Respublikası Maliyyə Nazirliyinin Vergi siyasəti və gəlirlər şöbəsində baş məsləhətçi vəzifəsində işləyir. Tutduğu vəzifə vergi və gömrük qanunvericiliyi sahəsində xarici ölkələrin təcrübəsinin öyrənilməsinə, həmin ölkələrin təcrübəsinin Azərbaycanda tətbiqi ilə bağlı təkliflərin verilməsinə xidmət etmişdir.
Təlim haqqında daha ətraflı məlumat əldə etmək və həmçinin qeydiyyatdan keçmək üçün aşağıdakı linkdən istifadə bilərsiniz :http://cmtc.gov.az/az/vergi-ucotu