“Risklərin idarə edilməsi” (başlanğıc) təlimi
Maliyyə Bazarı üzrə Təlim və Maarifləndirmə Mərkəzi çoxsaylı təlim təcrübəsinə əsaslanaraq 22 yanvar 2016-cı il tarixdə növbəti “Risklərin idarə edilməsi” (başlanğıc) təliminə START verir!
Karyerasını maliyyə və risklərin idarə edilməsi sahəsində qurmağı planlaşdıranlar və ya bu sahədə çalışan, bilik və bacarıqlarını təmilləşdirmək istəyən mütəxəssislər üçün nəzərdə tutulan bu təlim proqramı maliyyə və qeyri-maliyyə riskləri, o cümlədən Azərbaycan banklarının üzləşdiyi risklər və onların idarə edilməsi məsələlərini əhatə edir. Təlim zamanı həmçinin bank risklərinin idarə edilməsində beynəlxalq təcrübənin tətbiqi məsələləri, risklərin ölçlüməsi, hesabat verilməsi, bank kapitalının adekvatlığı və s. kimi mövzular əhatə olunur və praktiki məşğələlər aparılır.
Təlimdə əhatə olunacaq mövzular: - Risk anlayışını dinləyicələrə təqdim etmək; - Maliyyə və qeyri-maliyyə risklərin idarə edilməsini təqdim etmək; - Risklərin idarə edilməsinin tətbiqini nümayiş etdirmək.
Təlimin dili: Azərbaycan dili Müddəti: 16 saat Xidmət haqqı: 220 AZN * Fiziki şəxslər üçün hissəli ödəniş mümkündür.
* Sayı ikidən çox olan eyni şirkət nümayəndələri və tələbələr üçün endirimlərimiz mövcuddur.
İştirakçılar yekun olaraq kursun sonunda imtahan verir və imtahan nəticələrinə uyğun olaraq “müvəfəqiyyət” və ya “İştirak” sertifikatları ilə təltif olunur. Qeydiyyatdan keçmək və təlim haqqında ətraflı məlumat üçün:http://cmtc.gov.az/az/risklerin-idare-edilmesi-kursu
Bizimlə aşağıdakı vasitələrlə əlaqə saxlayın: [email protected] (+994 12) 498 16 77 (+994 70) 272 99 79 (+994 55) 672 99 79