AFB Bankdan ilk dəfə kredit götürən müştərilər üçün “Xoş Gəldin” kampaniyası!
(®) AFB Bank yeni müştəriləri üçün xüsusi “Xoş Gəldin” kampaniyasına start verib.
Kampaniya çərçivəsində bankdan ilk dəfə kredit götürən müştərilər üçün 2%-dək endirim və 0% komissiya tətbiq olunur. Bu kampaniya yeni müştərilərə daha sərfəli maliyyə imkanları yaradır və kreditin ümumi xərclərini azaldır.
Eyni zamanda, AFB Bank “Başdan Başa” onlayn kredit layihəsini (E2E) uğurla tətbiq etməyə davam edir. Bu yenilik müştərilərə kredit prosesini tam rəqəmsal şəkildə — yəni banka gəlmədən və vaxt itirmədən həyata keçirməyə imkan verir.
AFB Bank-da kreditlər cəmi 10.5%-dən başlayan faiz dərəcəsi ilə təqdim olunur. Prosesin tam “başdan başa” rəqəmsal olmasını dəstəkləmək üçün bank müştərilərinə rəqəmsal bank kartı hədiyyə edir.
Bu yanaşma AFB Bank-ın rəqəmsal transformasiya strategiyasının bir hissəsidir və məqsəd müştərilərə kredit prosesini daha sürətli, şəffaf və rahat şəkildə təqdim etməkdir.