Apple-ın təqdimat keçirəcəyi açıqlanıb - Yeni iPhone SE gəlir
Apple İcraçı direktoru Tim Cook-un "X" vasitəsilə "Ailənin ən yeni üzvü ilə görüşməyə hazırlaşın" açıqlamasından sonra, Apple-ın bugün təqdimat keçirəcəyi açıqlanıb. Apple bu hadisəni sirr kimi saxlamağa çalışsa da, yeni iPhone SE modelinin təqdim ediləcəyi bildirilir.Apple bu gün yeni məhsulunu elan edəcək.
Marja xəbər verir ki, səhmlər, investisiyalar və bazarların bütün dünyada necə hərəkət etdiyi barədə dərin təhlil və şərhlər təqdim edən aparıcı maliyyə xəbərləri mənbəyi "Barrons"a görə, "Wall Street", təqdim ediləcək məhsulun nə olacağına tam əmindir.
Apple-ın İcraçı direktoru Tim Cook keçən həftə "X" səhifəsindəki paylaşımında "Ailənin ən yeni üzvü ilə görüşməyə hazırlaşın" yazmışdı. Məlumatda Apple-ın 19 fevralda təqdimatının olacağı da bildirilmişdi.
Bir çox insanlar sürprizin nə olacağının cavabını artıq bildiklərinə inanırlar: şirkətin ən son iPhone SE (onun məşhur smartfonunun daha ucuz, sadə versiyası).
Get ready to meet the newest member of the family.