“MƏTANƏT A” yeni vakansiyalarını təqdim etdi
® Əməkdaşlarının sıralarını daim gənc və perspektivli kadrlarla zənginləşdirməkdə maraqlı olan “Mətanət A” şirkəti Dövlət Dillər Universitetində keçirilən tələbə və məzunlar üçün növbəti karyera sərgisində iştirak edib.
Şirkət sərgidə müxtəlif xarakterli 10-a yaxın vakansiya təqdim edib.
Qeyd edək ki, «Mətanət A» şirkətinin əsası 2000-ci ildə qoyulub və qısa müddət ərzində milli şirkətlər arasında aparıcı yerlərdən birinə sahib olaraq innovativ texnologiyalar sayəsində yüksək inkişaf səviyyəsinə çatıb. Müasir texnologiyalarla təchiz olunmuş zavodlarında istehsal edilən məhsullar ölkəmizdə və onun hüdudlarından kənarda istifadəçilərin rəğbətini qazanaraq şirkəti öz sektorunda qabaqcıl biznes strukturlarından birinə çevirib. Hazırda şirkət 3 sistemdə, 24 mal qrupunda fəaliyyət göstərməklə 200-dən çox ticarət markasına və 1000-dən artıq məhsul çeşidinə malikdir. Müştərilərə həm çeşid zənginliyi, həm rahatlıq, həm də keyfiyyət baxımından tam xidmət göstərməklə daim yeni ideyaların ortaya qoyulması şirkətin əsas prinsiplərindəndir. Karyeranızı dinamik inkişaf edən innovativ bir şirkətdə - “Mətanət A” da qurun.