20 manata 533 mantlıq təminat !
Ailəmin PAŞA Güvənliyi
Ailəmin Paşa Güvənliyi® sizin üçün hazırladığımız xüsusi sığorta məhsuludur.
Bu məhsul üzrə sığortalanmaqla Siz ailə üzvlərinizin (valideyin, həyat yoldaşı, övlad və digər) maliyyə sabitliyinizi 5 il qabağa qoruyacaqsınız.
Neçə manatla təminata qoşula bilərəm?
Bu sizin yaşınıza və sağlamlığınızla bağlı vəziyyətə görə dəyişə bilər. Lakin, cəmi 20 manat aylıq sığorta haqqı ödəməklə siz hər ay 533 AZN məbləğində bədbəxt hadisə nəticəsində ölüm və ya əlillik ilə bağlı təminat əldə edə bilərsiniz.
Hər ay pulu necə ödəyəcəm?
İstənilən Accessbank, Kapitalbank və ya Bank of Baku filialına və şöbələrinə yaxınlaşaraq ödəyə bilərsiniz. Həmçinin www.pasha-life.az saytına daxil olaraq “Online Əməliyyatlar” bölməsindən plastik kart vasitəsilə ödəniş edə bilərsiniz.
! Ödənişləri vaxtında həyata keçirmək vacibdir.
Hadisə baş versə, ailəm sığorta məbləğini necə alacaq?
Sığorta hadisəsini təsdiq edən sənəd təqdim edildikdən sonra ailəniz sizin özünüzün əvvəlcədən müəyyənləşdirdiyiniz qaydaya uyğun ödəniş alacaq. Sizin isə 3 seçiminiz var;
-Ailəniz bütün məbləği birdəfəlik alır, misal 55 000 AZN.
-Hadisə baş verdikdə əvvəlcə 20 000 AZN ödəyirik, daha sonra isə 60 ay müddətində hər ay stabil 620 AZN təmin edirik.
-60 ay müddətində hər ay 1000 AZN müavinət formasında ödəyirik
Ailəmin PAŞA Güvənliyi® məhsulunun xüsusiyyətləri;
-sığorta haqqını aylıq hissəvi şəkildə ödəyirsiniz.
-Sığorta hadisəsi baş verdiyi zaman ailənizin alacağı məbləği və hansı formada ödəniş olunmasını siz müəyyənləşdirirsiniz.
-Bir sığorta polisi ilə bir neçə təminat əldə edirsiniz.
Ailəmin PAŞA Güvənliyi® məhsulunun üstünlükləri;
-Sığorta haqqını kiçik məbləğlərlə hissəvi ödədiyiniz üçün gözə görsənmir
-Ailəniz aylıq sabit müavinət aldığı üçün maliyyə sabitliyini qoruya bilir.
Ailəmin PAŞA Güvənliyi® məhsulunun faydaları;
Birinci növbədə sizin stressinizi azaldır. Çünki siz artıq "birdən mənim başıma bir iş gəlsə.." dərdi çəkmirsiniz.
Sizə uyğun sığorta məhsulu haqqında daha ətraflı məlumat almaq üçün (012) 942 nömrəsinə zəng vurun.