Premium-klass yaşayış kompleksində yeni kredit şərtləri
“Renessans Palace” premium-klass yaşayış kompleksi yeni kredit şərtləri təklif edir. Yeni şərtlərə əsasən kreditin maksimum müddəti 3 il, minimal ilkin ödənişi 30% təşkil edir.
“Renessans Palace” premium-klass yaşayış kompleksinin tikintisini həyata keçirən “AS Group Investment” Şirkətlər qrupu tikinti işlərinə start verildiyi ilk gündən, insanları premium həyat tərzinə yaxınlaşdıracaq mexanizmin üzərində iş aparır. Məhz görülən işlərin məntiqi nəticəsi olaraq, potensial alıcılara sərfəli şərtlərlə kredit təklif olunur.
Qeyd edək ki, “Renessans Palace” premium-klass yaşayış kompleksi 2,7 ha ərazidə yerləşir. Bu layihəni “AS Group Investment” Şirkətlər qrupu “avtomobilsiz həyət” konsepsiyası əsasında inşa edir. Bu konsepsiya həyətdə avtomobillərin hərəkətini qadağan edir. Avtomobillər xüsusi mühafizə olunan girişdən yeraltı dayanacağa daxil olacaq. 1,5 ha sahəsi olan həyət isə tam olaraq sakinlərin sərəncamına veriləcək. Burada uşaq oyun meydançası, tennis kortu, velosiped və qaçış zolaqları, idman meydançası, süni göl və yaşıllıqlar salınacaq.
Yaşayış binalarının ilk iki mərtəbəsində kommersiya və sosial yönümlü obyektlər, o cümlədən supermarket, tibb mərkəzi, fitnes və SPA mərkəzləri, uşaq bağçası, brend dükanlar yerləşəcək.
Qranit və ağlayla üzlənmiş fasad, neoklassik memarlıq üslubunda inşa edilən dörd 18-mərtəbəli binanın əzəmətini xüsusilə vurğulayır. Hər mərtəbədə cəmi 3-4 mənzil və “Mitsubishi” markalı 3 lift yerləşəcək. Mənzillərdə isə 4-kameralı izosistem pəncərələr quraşdırılacaq.
“Renessans Palace” premium-klass yaşayış kompleksi və kredit şərtləri haqqında ətraflı məlumat almaq üçün satış ofisinə müraciət edə bilərsiniz: