"Norm", məhsul və xidmətlərin alışı üzrə tenderlər elan edib
1.İaşə (ketrinq) xidmətlərinin göstərilməsi
Norm MMC sement istehsalatı zavodunda iaşə (ketrinq) xidmətlərinin göstərilməsi üzrə Tender elan edir və maraqlı şirkətləri tenderdə iştirak etməyə dəvət edir.
Tenderdə iştirak etmək niyyətində olan şirkətlərdən 20.10.2017-cı il, saat 13.00-dək[email protected] e-mail adresinə məktub göndərərək tenderdə iştirak etmək niyyətlərini təsdiq etmələri xahiş olunur.
2.Zavod ərazisində mühafizə xidmətinin göstərilməsi
Norm MMC sement zavodu ərazisində mühafizə xidmətlərinin göstərilməsi üzrə Tender elan edir və maraqlı şirkətləri tenderdə iştirak etməyə dəvət edir.
3.Maliyyə hesabatlarının auditinə dair xidmətlərin göstərilməsi
Norm MMC 2017-2019-cu illər üçün maliyyə hesabatlarının auditinə dair xidmətlərin göstərilməsi üzrə Tender elan edir və bu sahədə ixtisaslaşmış şirkətləri tenderdə iştirak etməyə dəvət edir.
Tenderdə iştirak etmək niyyətində olan şirkətlərdən 17.10.2017-cı il, saat 13.00-dək[email protected] e-mail adresinə məktub göndərərək tenderdə iştirak etmək niyyətlərini təsdiq etmələri xahiş olunur.
4. Sement qablaşdırması üçün stretç neylon alışı
Norm MMC sement qablaşdırması üçün lazım olan stretç neylonun alışı üzrə üzrə Tender elan edir və maraqlı şirkətləri tenderdə iştirak etməyə dəvət edir.
5. Sement qablaşdırması üçün lazım olan taxta altlıqların və taxtanın alışı
Norm MMC sement qablaşdırması üçün lazım olan taxta altlıqların və taxtanın alışı üzrə Tender elan edir və maraqlı şirkətləri tenderdə iştirak etməyə dəvət edir.
Tenderdə iştirak etmək niyyətində olan şirkətlərdən 20.10.2017-cı il, saat 13.00-dək [email protected] e-mail adresinə məktub göndərərək tenderdə iştirak etmək niyyətlərini təsdiq etmələri xahiş olunur.