Bakı bulvarının düz qarşısında yerləşən binalarda yaşayışa hazır, geniş mənzillər satışdadır!
(®) "Kristal"ın Bayılda, Bakı bulvarının qarşısında inşa etdiyi "Kristal Towers" qüllələri hazırda müxtəlif sahəli, hazır, premium təmirli və təmirsiz mənzillərlə alıcılara geniş seçim imkanı təqdim edir.
Layihənin yerləşdiyi mövqe, planlaşdırılması və təklif etdiyi üstünlüklər onu şəhərdə dəbdəbəli və keyfiyyətli mənzil axtaranlar üçün ideal edir.
Hazırda satışda olan mənzillər arasında 3, 4 və 5 otaqlı geniş və optimal planlamaya malik təmirli və təmirsiz mənzillər mövcuddur. Məsələn, 223,5 m² sahəli, premium təmirli, yaşayışa hazır mənzil 5 otaqdan ibarətdir. Bu mənzilin mətbəxi və yataq otaqları bulvar mənzərəsinə açılır, qonaq otağında isə döşəmədən tavana qədər uzanan panoram pəncərə vasitəsilə Bakı buxtasının tam mənzərəsi görünür. Mənzillə tanış olmaq üçün videoya keçid edə bilərsiniz:
"Dövlət Bayrağı Meydanı", "Dəniz Mall" və "Baku Crystal Hall" kompleksdən sadəcə 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşir, Bakı bulvarına isə birbaşa çıxışı mövcuddur.
Fasad uzunömürlü istilik izolyasiyası və mərmərlə təchiz olunub ki, bu da kompleksin premium-klass olduğunu bir daha vurğulayır. "Kristal Towers" layihəsinin geniş yeraltı və yerüstü parkinqində isə, hər mənzil üçün ən az 3-4 avtomobil yeri var. Sakinlərin rahatlığı üçün qapalı həyət, 24/7 mühafizə, kamera-nəzarət sistemi, uşaq və böyüklər üçün istirahət zonaları mövcuddur.
Mənzilləri nağd və ya 30% ilkin ödənişlə 20 ilədək ipoteka ilə əldə edə bilərsiniz. Əgər siz də Bakının prestijli nöqtəsində yaşamaq istəyirsinizsə, məhz bu layihə sizin üçün əla seçim olacaq. Əlaqə üçün *1544-ə zəng edin və ya birbaşa layihənin satış ofisinə gəlib öz gözlərinizlə yerində görün.