Ziraat Bank Azərbaycan mobil tətbiqini yenilədi!
Ziraat Bank Azərbaycan, xidmət keyfiyyətini artırmaq məqsədilə mobil bankçılıq tətbiqini Android və iOS istifadəçiləri üçün yenilədi.
Yenilənmiş tətbiq müasir dizaynı, daha yüksək sürəti və funksional imkanları ilə seçilərək müştərilərə daha rahat istifadə təcrübəsini təqdim edir. Ziraat Bank Azərbaycan mobil tətbiq istifadəçiləri ödəniş və köçürmə əməliyyatlarını daha sürətli və rahat şəkildə icra edə, tətbiqin əsas səhifəsini özlərinə uyğunlaşdıra bilərlər.
Ziraat Bank Azərbaycan mobil bankçılıq tətbiqi ilə müştərilər banka getmədən, 7/24 onlayn olaraq öz hesablarına nəzarət edə, pul köçürmələrini rahatlıqla icra edə, kredit, kommunal ödənişlərini və digər bank əməliyyatlarını asanlıqla yerinə yetirə bilərlər. Yeniliklərdən biri də müştərilərin artıq mobil bankçılıq xidmətindən faydalanaraq istifadələrində olan Bankkartlara yeni şifrə təyin etmə imkanıdır.
Bank tərəfindən təqdim edilən məlumata əsasən mobil bankçılıq tətbiqində yaxın zaman ərzində ƏDV-nin geri qaytarılması funksiyası, Apple Pay xidmətinə qoşulma imkanı və digər yeniliklər gözlənilir.
Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumatı Bankın Instagram,X-platforması,Linkedin,YouTube sosial media hesablarından və ya *9229 qısa nömrəsinə zəng edərək əldə edə bilərsiniz.