ABB Alfa nəsli üçün Alpha Card məhsulunu təqdim etdi!
ABB Alfa nəslinin təmsilçiləri olan uşaqlar üçün Alpha Card məhsulunu bazara təqdim edib.
Bankın yaydığı məlumatda bildirilir ki, bu debet kart uşaqların maliyyə xidmətləri ilə bağlı ehtiyaclarının təmin olunması üçündür. Alpha Card tam rəqəmsaldır. Onun sifarişi və əldə olunması da əvvəldən sona tam rəqəmsal təcrübə ilədir.
Valideynlər 7 yaşdan 17 yaşa qədər övladları üçün Alpha Card-ı ABB mobile tətbiqindən sifariş verə bilərlər. Debet kart valideynin adına açılaraq uşağın istifadəsinə verilir. Məlumat bazalarının inteqrasiyası nəticəsində kart sifarişi zamanı uşağın adı görünür. Öz kartının dizaynını da uşaq özü seçə bilir.
Kartdan istifadə valideynin nəzarətində olur. Hər bir valideyn kartdan istifadəni nəzarətdə saxlayır, kənardan idarə edir, limitləşdirir. Uşağın Alpha Card-la apardığı bütün əməliyyatlar haqqında real vaxt rejimində valideynə bildirişlər gəlir.
Kart rəqəmsal bacarıqlara erkən yaşlardan yiyələnən Alfa nəsli nümayəndələrinin maraqlarına, davranışlarına uyğundur. ABB-nin növbəti innovativ məhsulu olan bu kart yeni nəslin maliyyə savadlılığına, onlarda rəqəmsal maliyyə xidmətlərindən istifadə vərdişlərinin inkişafına kömək göstərəcək.
Alpha Card məhsulunun daha bir özəlliyi bu kart haqqında hazırlanmış videonun musiqi və sözlərini süni intellektin yazmasıdır.
Alpha Card-ın üstünlükləri haqqında ətraflı məlumatları buradan əldə edə, kartı ABB mobile-dan sifariş verə bilərsiniz.