"Vyanada nüfuzlu konfransında iştirak edirik, bu tədbir bankımız üçün mühüm bir addımdır"
"Regionun lider maliyyə qurumlarından biri olaraq, "PAŞA Bank" ASC-nin 14-15 yanvar 2025-ci il tarixlərində Avstriyanın Vyana şəhərində keçirilən nüfuzlu Euromoney Konfransında iştirak etdiyini böyük fəxrlə açıqlayıram".
Marja xəbər verir ki, bunu "PAŞA Bank" ASC-nin İdarə heyətinin sədri Cavid Quliyev bildirib.
Q qeyd edib ki, bu tədbir, bank sektorunda beynəlxalq tərəfdaşlarımızın şəbəkəsini genişləndirmək üçün mühüm bir addımdır və bu, bizə maliyyə resurslarını cəlb etmək, müasir maliyyə həlləri təqdim etmək, həm müştərilərimizin, həm də Azərbaycan iqtisadiyyatının inkişafına dəstək olmaq imkanı yaradır:
""PAŞA Bank" ASC-nin bu tədbirdə iştirakı, dünya maliyyə sektorundakı yenilikləri izləmək, yeni investisiya imkanlarını araşdırmaq və sənaye liderləri ilə əlaqələrimizi möhkəmləndirmək niyyətimizi nümayiş etdirir. Eyni zamanda, bu, bazar mövqeyimizi daha da gücləndirmək və yeni tərəfdaşlıqlar yaratmaq üçün mükəmməl bir fürsətdir".
Euromoney Konfransı, maliyyə sahəsinin önəmli simalarını – bankirləri, investorları, siyasətçiləri və iqtisadçıları – bir araya gətirərək, ən son maliyyə trendləri, çağırışlar və yeniliklərə dair müzakirələr aparmaq üçün ideal bir platforma təqdim edir. Tədbir, açılış çıxışları, panel müzakirələri və bənzərsiz şəbəkələşmə imkanları ilə, iştirakçılara qlobal maliyyə bazarları, regional sərmayə perspektivləri və qabaqcıl texnologiyalar haqqında dərin məlumatlar təqdim edir.